A A A

Łatwy sposób na wymianę danych od MODECOM

8 listopada 2011, 09:28
Łatwy sposób na wymianę danych od MODECOM

MODECOM przedstawił 3 nowe gadżety, które ułatwiają wymianę danych pomiędzy urządzeniami peryferyjnymi i komputerem.

Modele CR-109 oraz CR-110 są rozbudowanymi czytnikami kart pamięci montowanymi w 3,5-calowej zatoce komputera klasy PC. MODECOM HUB 3.0 jest z kolei uniwersalnym, 4-portowym hubem, który może pracować w roli mobilnego duplikatora złącz USB 3.0.

Czytniki CR-109 oraz CR-110 oferują zbliżone możliwości. Obsługują aż 50 rodzajów kart pamięci, dzięki czemu poradzą sobie nawet z rzadko spotykanymi standardami. Zaletą są dwa porty USB 3.0, które gwarantują wyższy transfer danych w stosunku do starszych interfejsów 2.0 (są z nimi kompatybilne). Dodatkowe złącza audio pozwalają na szybkie podłączenie mikrofonu lub słuchawek, a o pracy urządzenia informują 2 diody. Cechą wyróżniającą CR-110 jest złącze eSATA przewidziane dla zewnętrznych dysków twardych.

MODECOM HUB 3.0 pozwala podłączyć do 4 dodatkowych urządzeń USB 3.0 (kompatybilność wsteczna z 2.0). Domyślnie działający pasywnie, umożliwia zastosowanie niezależnego zasilacza w przypadku dużego poboru prądu przez przyłączone do niego akcesoria. Niewielkie wymiary, płaska konstrukcja i chowana wtyczka doskonale sprawdzą się w podróży, zajmując niewiele miejsca w kieszeni lub torbie na notebooka.

Sugerowana cena MODECOM HUB 3.0 – 56,99 PLN

Sugerowana cena MODECOM CR-109 – 49,99 PLN

Sugerowana cena MODECOM CR-110 – 59,99 PLN


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto