A A A

Lekki zestaw słuchawkowy Bluetooth

20 listopada 2012, 08:44
Lekki zestaw słuchawkowy Bluetooth

Gembird wprowadził na polski rynek zestaw słuchawkowy stereo oparty na technologii Bluetooth.

Gembird BHP-003S to niewielkich rozmiarów słuchawki, które można połączyć z komputerem, telefonem lub innym źródłem za pomocą technologii Bluetooth. Producent zapewnia, że mimo małych rozmiarów, przetworniki oferują czysty i naturalny dźwięk z mocnym basem. Model BHP-003S zaopatrzono w procesor sygnałowy DSP, który jest odpowiedzialny za jakość audio zarówno podczas słuchania muzyki jak i prowadzenia rozmów.

Zestaw posiada wbudowany mikrofon, który podczas rozmów przychodzących automatycznie wycisza muzykę by komfortowo rozmawiać z dzwoniącą do nas osobą. Urządzenie zaopatrzone jest także w akumulator (Li-Ion), który można ładować poprzez port USB i w ciągu 3 godz. jest gotowy do pracy przez kolejne 500 godzin czuwania i 15 godzin słuchania np. muzyki.

Na obudowie jednej ze słuchawek użytkownik znajdzie wielofunkcyjne przyciski do regulacji głośności oraz wskaźnik niskiego stanu baterii. Ponadto nauszniki ważą jedynie 68 g i posiadają regulowany pałąk. Technologia Bluetooth pozwala używać ich bez żadnych ograniczeń kablami w zasięgu do 10 m.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 149 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto