A A A

Lekkie i kolorowe słuchawki HP MIC

9 listopada 2015, 12:00
Firma Maxell, znana z produkcji kaset magnetofonowych, a obecnie specjalizująca się w dostarczaniu produktów z segmentu consumer electronics, prezentuje nauszne słuchawki HP MIC.
Lekkie i kolorowe słuchawki HP MIC

Sercem słuchawek są 30mm, neodymowe głośniki, charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 10Hz a 20kHz oraz czułością na poziomie 105dB.

Model wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem. Słuchawki mają płynnie poruszające się nauszniki, które dobrze przylegają do ucha, co zapewnia użytkownikowi duży komfort podczas słuchania muzyki.

Kabel o długości 120cm, wyposażony został w mikrofon oraz mikro-panel sterujący, który umożliwia odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych.

Maxell HP MIC są kompatybilne z HTC, Blackberry, iPhone, LG i Motorola oraz innymi smartfonami na rynku. Dodatkowa przejściówka dla produktów marki Samsung, Nokia i Sony dołączona jest do zestawu.

Model dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czarno-czerwonej, czarno-niebieskiej oraz czarno-żółtej.

Cena: 89 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto