A A A

Lenovo Legion Y920 Tower - efekt współpracy Lenovo i Corsair

26 sierpnia 2017, 10:00
W trakcie gamescom 2017 firma Lenovo zapowiedziała partnerską współpracę z firmą Corsair. Jej wiedza techniczna dotycząca pamięci operacyjnej ma stanowić dopełnienie komputerów gamingowych z serii Lenovo Legion.
Lenovo Legion Y920 Tower - efekt współpracy Lenovo i Corsair

Pierwszym z zapowiadanych modeli jest Lenovo Legion Y920 Tower, komputer gamingowy wyposażony w opcjonalną pamięcią DDR4 do przetaktowywania, Corsair Vengeance LPX. Dzięki temu, urządzenie ma pozwolić na korzystanie z najnowszych gier, transmisje strumieniową z rozgrywki, a także tworzenie zaawansowanych montaży.

Lenovo Legion Y920 Tower to pierwszy efekt naszej Corsair, ale też nie koniec partnerstwa obu firm. W miarę umacniania się współpracy Lenovo ma zamiar informować o kolejnych jej owocach.

W Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Lenovo Legion Y920 Tower z pamięcią DDR4 Corsair Vengeance LPX będzie dostępny w cenie od 2299 EUR (z VAT) od września 2017 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
parkowy_zboj97
27 sierpnia 2017, 11:58
wygląda naprawdę dobrze. sam mam Y720 Cube, świetna karta graficzna, a do tego nie zajmuje dużo miejsca, co jest plusem. Z chęcią bym wypróbował to Y920.
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto