A A A

Lenovo Legion Y920 Tower - efekt współpracy Lenovo i Corsair

26 sierpnia 2017, 10:00
W trakcie gamescom 2017 firma Lenovo zapowiedziała partnerską współpracę z firmą Corsair. Jej wiedza techniczna dotycząca pamięci operacyjnej ma stanowić dopełnienie komputerów gamingowych z serii Lenovo Legion.
Lenovo Legion Y920 Tower - efekt współpracy Lenovo i Corsair

Pierwszym z zapowiadanych modeli jest Lenovo Legion Y920 Tower, komputer gamingowy wyposażony w opcjonalną pamięcią DDR4 do przetaktowywania, Corsair Vengeance LPX. Dzięki temu, urządzenie ma pozwolić na korzystanie z najnowszych gier, transmisje strumieniową z rozgrywki, a także tworzenie zaawansowanych montaży.

Lenovo Legion Y920 Tower to pierwszy efekt naszej Corsair, ale też nie koniec partnerstwa obu firm. W miarę umacniania się współpracy Lenovo ma zamiar informować o kolejnych jej owocach.

W Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Lenovo Legion Y920 Tower z pamięcią DDR4 Corsair Vengeance LPX będzie dostępny w cenie od 2299 EUR (z VAT) od września 2017 r.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto