A A A

Lepsze zdjęcia na Facebooku

4 października 2010, 10:28
Lepsze zdjęcia na Facebooku

Facebook zaktualizuje moduł odpowiedzialny za dodawanie zdjęć do profilu użytkownika. Oprócz zmian w wyglądzie usługi zdecydowano się również na umożliwienie umieszczania zdjęć w lepszej jakości.

Dotychczas użytkownicy mogli umieszczać w serwisie fotografie, których dłuższy bok miał maksymalnie 720 pikseli. Obecnie liczba ta została powiększona do 2048 pikseli. Zmianie ulegnie również interfejs modułu odpowiedzialnego za umieszczanie zdjęć oraz przeglądanie albumów. Dzięki niemu dodawanie fotografii oraz tagowanie ma się odbywać znacznie szybciej. Przeglądanie zdjęć w ramach albumów będzie natomiast możliwe bez konieczności przechodzenia na kolejne strony – firma zdecydowała się bowiem na wykorzystanie technologii podobnej do słynnego Lightboxa.Twórcy Facebooka twierdzą, że nowy moduł dodawania zdjęć powinna być już dostępna. Kolejne możliwości mają zostać wprowadzone w niedalekiej przyszłości.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto