A A A

Lexar Professional 600x CF jeszcze szybsze karty w ofercie Lexara

6 listopada 2009, 08:52
Lexar Professional 600x CF  jeszcze szybsze karty w ofercie Lexara

Na rynku pojawiły się szybkie karty pamięci Lexar Professional 600x Compact Flash (CF), które korzystają z technologii UDMA CF.

Technologia UDMA CF to karty pamięci przeznaczone zarówno dla profesjonalnych fotografów, jak i amatorów. Nowe nośniki, w połączeniu z urządzeniami wykorzystującymi standard UDMA 6, gwarantują jeszcze szybszą pracę i większą wydajność, przy stałej minimalnej prędkości zapisu 600x (90Mb/s).

Równolegle z kartami Lexar zaprezentował czytnik ExpressCard, który osiąga maksymalną prędkość transferu 886x (133Mb/s). Kombinacja kart
i nowego czytnika istotnie zwiększa transfer przy stałej minimalnej prędkości odczytu 533x (80Mb/s).

Nowa seria kart Lexara będzie dostępna w trzech różnych pojemnościach. W pierwszej kolejności pojawią się karty 8GB i 16GB, nieco później na rynek trafi model o pojemności 32GB.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto