A A A

Liczba użytkowników mobilnego Facebooka wzrasta

14 lipca 2010, 10:52
Liczba użytkowników mobilnego Facebooka wzrasta

Facebook twierdzi, że posiada obecnie 150 milionów użytkowników korzystających z portalu za pomocą urządzeń mobilnych.

Urządzenia mobilne będą dźwignią naszego wzrostu”, stwierdził Eric Tseng – osoba odpowiedzialna za ten segment portalu. Jak szybki jest to przyrost zobaczyć można porównując dane przekazane mediom przez założyciela Facebooka – Marka Zuckerberga – w kwietniu. Podał on wtedy, że z Facebooka korzysta 100 milionów użytkowników mobilnych. Oznacza to, że w ciągu trzech miesięcy liczba ta wzrosła o połowę.

Firma zapowiedziała również, że w najbliższym czasie API Facebooka zostanie zaktualizowane, co pozwoli programistom na lepsze dostosowanie aplikacji pisanych na systemy Android i iOS. Eric Tseng zapowiedział także, że w urządzeniach mobilnych pojawi się również możliwość „lubienia” wpisów przyjaciół – tak samo jak ma to miejsce w standardowej wersji, przeznaczonej do przeglądania na komputerach.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Windows Core OS coraz bliżej?
17 września 2019
W dokumentacji aktualizacji do Windowsa 10 pojawiły się zapisy potwierdzające istnienie Core OS-a. Kiedy dowiemy się więcej na temat...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto