A A A

Limitowana edycja kamery GoPro HERO7 Black

1 marca 2019, 14:30
Nowa limitowana edycja kamery GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White będzie dostępna od 2 marca. Po raz pierwszy w historii GoPro wyprodukowało swoją flagową kamerę w dodatkowym kolorze.
Limitowana edycja kamery GoPro HERO7 Black

Dzięki funkcji HyperSmooth w modelu HERO7 Black GoPro zrewolucjonizowało pojęcie wewnętrznej stabilizacji obrazu. HyperSmooth eliminuje w filmach niepożądane wstrząsy, sprawiając, że nawet najbardziej wyboiste i ekstremalne przeżycia stają się płynne. HERO7 Black oferuje również dodatkowe tryby wideo i foto, takie jak TimeWarp Video czy SuperPhoto. TimeWarp Video pozwala przekształcać dłuższe materiały w krótkie, łatwe do udostępnienia, atrakcyjne filmy z efektem „latającego dywanu", natomiast, SuperPhoto analizuje sceny i automatycznie dobiera optymalne parametry, by uzyskać najlepsze zdjęcia. HERO7 Black to również pierwsze GoPro pozwalające na live stream na Facebook i YouTube.

GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White będzie dostępny u wybranych Autoryzowanych Sprzedawców Detalicznych od 2 marca w rekomendowanej cenie 1899zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt, GoPro
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowy trojan w sklepach online
7 grudnia 2021
Złośliwe oprogramowanie NiginRAT ukrywa się jako legalny proces nginx na serwerach platform handlu elektronicznego.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto