A A A

Limitowana wersja Sound BlasterX H5 Valencia

12 lutego 2018, 07:20
Marka Creative zaprezentowała limitowaną edycję słuchawek Sound BlasterX H5 Valencia, która powstała na bazie modelu Tournament Edition.
Limitowana wersja Sound BlasterX H5 Valencia

Zestaw słuchawkowy H5 Valencia jest wyposażony w duże, dynamiczne przetworniki FullSpectrum o średnicy 50 mm, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Zaprojektowany od nowa, udoskonalony odłączany mikrofon z technologią redukcji odgłosów otoczenia lepiej eliminuje hałas podczas grania w głośnym miejscu.

Niezależnie od tego, że słuchawki Sound BlasterX H5 zapewniają doskonałą jakość dźwięku, marka Creative dodatkowo wykorzystała swoje doświadczenie w tworzeniu doskonałych algorytmów, aby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.

Dostępne dla systemu Windows oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite zawiera gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku popularnych obecnie gier. Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kul w ulubionej przez nas grze FPS do przerażającego ryku trolla w grze przygodowej, dźwięki są niezwykle realistyczne.

Ceny i dostępność

Sound BlasterX H5 Valencia dostępne są na polskim rynku w cenie 249 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto