A A A

LinkedIn: dla Chińczyków to koniec

16 października 2021, 07:00
Siedem lat po uruchomieniu Microsoft zamyka LinkedIn w Państwie Środka.
LinkedIn: dla Chińczyków to koniec

Teraz InJobs

Serwis zostanie zastąpiony przez okrojoną wersję platformy, zawierającą informacje tylko o miejscach pracy.

LinkedIn był dotychczas jedynym serwisem firmy z USA działającym na terenie Chin, co wiązało się ze spełnieniem szeregu wymogów związanych z przestrzeganiem surowych zasad i przepisów.

„Stoimy w obliczu znacznie trudniejszego środowiska operacyjnego i większych wymagań dotyczących zgodności [z przepisami] w Chinach" – poinformował LinkedIn we wpisie w blogu, dodając, że nie osiągnął takiego samego sukcesu w Państwie Środka, jak na całym świecie.

Nowy portal, który zastąpi dotychczasowy, ma nosić nazwę InJobs; zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku i nie będzie zawierał kanału społecznościowego, Nie będzie również możliwości udostępniania postów i artykułów.

Chińska wersja zostanie zatem okrojona z funkcji, które w dużej mierze przyczyniły się do tego,, że LinkedIn zdobył niezwykłą popularność na całym świecie wśród pracowników, pracodawców i osób szukających pracy.

fot. Pixabay


Sebastian Nanasik
Tagi: linkedin
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościCzterosilnikowy Cybertruck Tesli
7 grudnia 2021
Elon Musk poinformował na Twitterze, że Cybertruck pojawi się w wersji z czterema silnikami napędzającymi niezależnie każde z kół.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto