A A A

Listwa antyprzepięciowa od Ever

13 lutego 2014, 07:50
Firma Ever zaprezentowała listwę antyprzepięciową, która umożliwia skuteczne zabezpieczenie przed nagłymi wzrostami napięcia w sieci energetycznej.
Listwa antyprzepięciowa od Ever

Urządzenie ma charakterystyczną konstrukcję, gdyż składa się z dwóch części (listew), dzięki czemu wzrasta wygoda jego użytkowania. Jednostkę dolną (z 4 gniazdami) można położyć na podłodze, natomiast połączoną z nią mniejszą jednostkę górną na biurku. W ten sposób urządzenia, które pojawiają się na blacie (np. telefon, laptop), możemy szybko podłączyć do bezpiecznego źródła zasilania.

Jednocześnie sprzęt stacjonarny (np. desktop, monitor, drukarka) podłączony jest na stałe do dolnej listwy. Ciekawostką tego rozwiązania jest fakt, że wyłącznik w górnej części listwy znajdującej się na biurku odłącza również część dolną, dzięki czemu nie ma potrzeby sięgania w trudno dostępne miejsce. Przydatną funkcją jednostki górnej jest dwuportowa ładowarka USB ułatwiająca obsługę np. smartfonów, aparatów fotograficznych lub tabletów.

Listwa ma siedem gniazd sieciowych o podwyższonym bezpieczeństwie, dzięki czemu zabezpieczymy nie tylko komputer, ale także przyłączony do niego sprzęt (drukarkę czy głośniki) oraz inne urządzenia jak konsola lub odtwarzacz DVD.

Dodatkowo wszystkie gniazda mają blokady uniemożliwiające dzieciom dostęp do elementów niebezpiecznych (System Child Protection). Funkcją poprawiającą komfort użytkowania jest automatyczny bezpiecznik, który umożliwia ponowne załączenie zasilania po wystąpieniu zwarcia lub przeciążenia. Warto zaznaczyć, że listwa jest w całości produkowana w Polsce a firma zapewnia ubezpieczenie przyłączonego sprzętu do kwoty 2500 EUR.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto