A A A

Listwa zasilająca z ładowarką USB

17 października 2011, 08:29
Listwa zasilająca z ładowarką USB

Oferta Bridge Connect została wzbogacona o nowy produkt.

Listwa zasilająca Bridge Connect została wykonana z odpornego na temperaturę tworzywa sztucznego. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi i co najważniejsze - jest energooszczędna. Ponadto chroni przed nagłymi skokami napięć, np. podczas uderzeń pioruna. Listwa oferuje bezpieczeństwo również przed przeciążeniem, odłączając napięcie przy zbyt dużym obciążeniu, a dodatkowo posiada regulację ręczną. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w wejście USB, dzięki któremu listwa może służyć jako ładowarka.

Listwa dostępna jest w 3 wersjach. Każda z nich ma kabel długości 3 metrów, a w zależności od potrzeb można dopasować ilość gniazdek. W każdej listwie są dwa gniazda USB i dodatkowo 4, 5 lub 6 standardowych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto