A A A

Logic LSH-100 - niszczarka dokumentów za 59 zł

9 sierpnia 2012, 10:38
Logic LSH-100 - niszczarka dokumentów za 59 zł

Firma Logic poszerzyła swoją ofertę produktową o niszczarkę biurową model LSH-100. Urządzenie skierowane jest do osób, które szukają produktu dzięki któremu będą mogli w bezpieczny sposób zutylizować dokumenty, które zawierają poufne dane.

Kradzież poufnych danych to współcześnie problem, który spędza sen z powiek niejednemu menedżerowi biura. W komunikatach medialnych co rusz możemy usłyszeć o tym, że tysiące poufnych danych wpadło w posiadanie niepowołanych osób. Firma Logic dodała do swojej oferty niszczarkę dokumentów LSH-100, który pozwoli zminimalizować ryzyko wycieku poufnych danych. Ze względu na stosunkowo niewielkie gabaryty, produkt ten zostanie doceniony również w gospodarstwach domowych m.in. do niszczenia wyciągów bankowych lub innych równie ważnych dokumentów.

Niszczarka dokumentów Logic LSH-100 to produkt, który pozwoli w łatwy, szybki a co najważniejszy bezpieczny sposób zutylizować dokumenty, które nie powinny znaleźć się w zasięgu osób do tego niepowołanych. Zastosowany w urządzeniu zaawansowany mechanizm tnący typu STRIP CUT pozwala użytkownikowi w błyskawiczny sposób zamienić dokumenty w równo pocięte 8-milimetrowe paski. Warto również wspomnieć o zamontowanym w urządzeniu dużym koszu na ścinki, którego pojemność wynosi 9,7 litra. Tak pojemny kosz pozwala na utylizację dużej partii materiału bez konieczności częstego opróżniania jego zawartości.

W trosce o maksymalny komfort podczas pracy, niszczarka Logic LSH-100 została wyposażona w szereg przyjaznych dla użytkownika funkcji. Jedną z nich jest funkcja Auto-Rewersu, która pozwala użytkownikowi na cofnięcie aktualnie niszczonych dokumentów. Z kolei zainstalowany w głowicy tnącej specjalny czujnik automatycznie uruchamia urządzenie tuż po włożeniu danej partii materiału, bez potrzeby naciskania dodatkowych przycisków.

Sugerowana cena urządzenia to 59 zł. Produkt objęty został 24-miesięczną gwarancją.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto