A A A

Logitech - obudowy do iPad Air

28 października 2013, 15:57
Logitech - obudowy do iPad Air

Logitech zaprezentował zestaw akcesoriów dedykowanych nowemu tabletowi Apple - iPad Air. Logitech® FabricSkin Keyboard Folio, Logitech Ultrathin Keyboard Cover, Logitech Ultrathin Keyboard Folio i Logitech Folio Protective Case to nowe obudowy ochraniające tablet przed przypadkowymi uderzeniami, zadrapaniami i zalaniem.

Logitech FabricSkin Keyboard Folio for iPad Air

Obudowa wyposażona jest we wbudowaną cienką klawiaturę Bluetooth z kompletem skrótów iOS. System SecureLock zapewnia lekkie, ale mocne zabezpieczenie krawędzi iPada, a ukryte magnesy utrzymują iPada w dwóch płaszczyznach: do pisania oraz do grania, czy oglądania filmów. Klawiatura w obudowie ładowana jest za pomocą wejścia micro-USB, a w pełni naładowana zapewnia trzy miesiące użytkowania.

Sugerowana przez producenta cena produktu: 656,99 pln.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover for iPad Air

Druga połówka nowego iPada od Apple. Połączenie najlepiej sprzedających się klawiatur do iPada i zdobywającego liczne nagrody designu Logitech Ultrathin Keyboard Cover. Magnetyczne klipsy w klawiaturze współpracują z tymi, ukrytymi w iPadzie. Dzięki temu tablet jest zabezpieczony, zachowując przy tym pełną funkcjonalność umożliwiająca pisanie  i korzystanie z dotykowego ekranu. Klawiatura w obudowie ładowana jest za pomocą wejścia micro-USB, a w pełni naładowana zapewnia trzy miesiące użytkowania.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover dostępny jest w sugerowanej przez producenta cenie: 429 pln.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Air

Lekkie i cienkie urządzenie umożliwiające pisanie tekstów na nowym tablecie Apple.  To obudowa, która chroni zarówno przód jak i tył iPada. Zintegrowana klawiatura Bluetooth posiada ten sam układ znaków, co jej tradycyjna wersje. Dwie dostępne pozycje ułożenia iPada umożliwiają dostosowanie ułożenia urządzenia  w zależności od tego, czy użytkownik będzie chciał korzystać z możliwości tworzenia tekstów, czy też np. przeglądania stron internetowych. Niezawodny system SecureLock zabezpiecza iPada, tak by nie mógł wysunąć się z obudowy Logitech Ultrathin Keyboard Folio. Klawiatura jest również ładowana poprzez micro-USB. Logitech Ultrathin Keyboard Folio dostępna będzie na rynku w sugerowanej przez producenta cenie: 429 pln.

Logitech Folio Protective Case for iPad Air

Logitech Folio Protective Case jest obudową dedykowaną iPadowi Air, ale bez wbudowanej klawiatury. Tym samym jest to najcieńsza i najlżejsza obudowa ze wszystkich dostępnych dla iPada Air. Wodoodporna powłoka zapewnia ochronę obydwu stron iPada, a całość dba o to, by urządzeniu nie straszne były przypadkowe upadki i zadrapania. Ten model obudowy jest również wyposażony w system ochrony SecureLock i pozwala na ułożenie iPada Air w dogodnej dla nas pozycji. Sugerowana przez producenta cena produktu: 219,99 pln.

Dostępność:

Cała seria akcesoriów Logitech do iPad Air dostępna będzie w Europie w listopadzie 2013 r.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto