A A A

Logitech : Akcesoria do Tabletów Samsung

3 września 2013, 12:28
Logitech : Akcesoria do Tabletów Samsung

Logitech zaprezentował nowe akcesoria dedykowane tabletom. Tym razem firma postanowiła rozwinąć swoją ofertę o urządzenia adresowane do użytkowników Samsung Galaxy Tab 3.

Nowa kolekcja zawiera: Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 oraz trzy pokrowce Logitech Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 oraz 7.0. Urządzenia wykonane zostały z wodoodpornych materiałów, dzięki czeku zapewniają pełną przednią i tylną ochronę tabletowi. Co więcej, Logitech Ultrathin Keyboard Folio posiada wbudowaną klawiaturę, która umożliwia szybkie, płynne i wygodne pisanie tekstu w każdych warunkach.

Urządzenie Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 wyposażone zostało w technologię Bluetooth keyboard, co oznacza, że klawisze rozmieszczone zostały w identyczny sposób jak na pełnowymiarowej klawiaturze. Zapewnia to szybkie, płynne i wygodne wpisywanie tekstu. Dodatkowy SecureLock system sprawia, że krawędzie Galaxy Tab ściśle przylegają do obudowy, a silne magnesy zabezpieczają tablet przed ewentualnym wysunięciem się i uszkodzeniem sprzętu. Obudowa sprawia też, że Samsung Galaxy Tab może być swobodnie używany w każdej pozycji: Pionowo, z widoczną klawiaturą umożliwiającą pisanie, oraz poziomo, co pozwala na wygodne przegląda stron internetowych.

Dla osób poszukujących obudowy, ale bez dodatkowej klawiatury, Logitech przygotował Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 lub 7.0. Pokrowce zabezpieczą przód i tył urządzenia, a odporne na wodę materiały, z których zostały stworzone sprawią, że deszcz nie będzie już zagrożeniem. Pokrowce mają zabezpieczyć przed przypadkowymi upadkami i zarysowaniami, a przy tym zachować smukły i elegancki wygląd tabletu. Tu także wykorzystano system SecureLock, by zapewnić stabilność urządzenia.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 będzie dostępny w Europie na początku października 2013 w sugerowanej przez producenta cenie: 429 PLN. Logitech Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 oraz 7.0 dostępne będą w Europie na początku października 2013 w sugerowanej przez producenta cenie: 209 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto