A A A

Logitech C922 Pro Stream - nie tylko dla streamerów

30 września 2016, 12:25
Logitech zaprezentowała nową kamerkę stworzoną z myślą o streamerach – Logitech C922 Pro Stream. Urządzenie pozwala na transmitowanie i nagrywanie video w jakości HD 1080p z szybkością 30 klatek na sekundę lub 720p w 60 klatkach na sekundę.
Logitech C922 Pro Stream - nie tylko dla streamerów

Dołączony do zestawu statyw umożliwia łatwe ustawienie kamerki pod odpowiednim kątem, a dzięki rozwiązaniom Personify użytkownik może zmienić tło w trakcie transmisji. Dodatkowo każdy kupujący otrzyma 3-miesięczną licencję premium na XSplit - oprogramowanie do nagrywania i streamowania wideo.

Logitech C922 Pro Stream umożliwia transmisję video w jakości HD z szybkością 60 fps, dzięki czemu obraz jest płynny, a każdy detal widoczny dla oglądających z taką samą ilością klatek jak w grze. Dodatkowo dzięki funkcji inteligentnego rozpoznawania kształtów, urządzenie oferuje automatyczną zmianę tła. To rozwiązanie pozwala na nałożenie obrazu pokazującego gracza na transmisje z gry przy użyciu takich aplikacji do streamingu jak OBS czy XSplit.

Opisywany sprzęt wykorzystuje najlepsze cechy, kamerki Logitech HD Pro C920. Dzięki automatycznej korekcie jasności obrazu, funkcji autofocus i możliwości nagrywania pod wieloma kątami, obraz pozostaje czysty, nawet przy słabym świetle. Ponadto dwa wielokierunkowe mikrofony niwelujące hałas z otoczenia, zapewniają czysty i wyraźny dźwięk.

Dzięki współpracy firmy Logitech z wiodącym producentem oprogramowania do streamingu - XSplit, wprowadzono dodatkowe ustawienia pozwalające na zintegrowanie programu z kamerką, aby zapewnić graczom jeszcze większy komfort. Przy zakupie C922 użytkownicy otrzymują 3-miesięczna licencja premium na oprogramowanie XSplit z pełnym dostępem do profesjonalnych narzędzi i możliwości XSplit Broadcaster oraz Gamecaster.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto