A A A

Logitech G Pro Gaming Mouse - dla e-sportowców

16 sierpnia 2016, 11:00
Logitech zaprezentował nową mysz Logitech G Pro, która została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych e-sportowcach, Czy nada się dla zwykłych graczy?
Logitech G Pro Gaming Mouse - dla e-sportowców

Logitech G Pro została wyposażona w sensor PMW3366 - wielokrotnie uznawany za najlepszy sensor w myszkach dla graczy, zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalistów. Czujnik dokładnie odwzorowuje na ekranie każdy ruch ręki, bez wygładzania czy przyciągania, zapewniając precyzję śledzenia w całym zakresie czułości (od 200 do 12000 DPI).

System naciągu z metalową sprężyną zmniejsza czas potrzebny na powrót wciśniętego przycisku do pozycji wyjściowej oraz minimalizuje siłę potrzebną do aktywacji.

Jak twierdzi producent, lewy oraz prawy przycisk wytrzymują ponad 20 milionów kliknięć, co odpowiada 2 latom treningu profesjonalnego gracza po 10 godzin dziennie. Z kolei górna powierzchnia obudowy została pokryta specjalną powłoką, zwiększającą jej wytrzymałość oraz ułatwiającą utrzymanie stabilnego uchwytu przez użytkownika, a całość konstrukcji zoptymalizowano pod kątem zmniejszenia wagi, dzięki czemu zwiększono komfort oraz szybkość reakcji.

Gracze na turniejach nieraz mają problemy z działaniem urządzeń peryferyjnych, ponieważ komputer, na którym grają, nie zawsze ma zainstalowane odpowiednie oprogramowanie lub jego instalacja jest zabroniona. Oprogramowanie Logitech Gaming Software pozwala rozwiązać ten problem poprzez zapisanie w pamięci myszki ustawień DPI, przypisania przycisków oraz preferencji podświetlenia, więc zawodnicy nie będą już musieli się martwić o odpowiednią konfigurację sprzętu przed meczem turniejowym.

Cena i dostępność

Mysz Logitech G Pro Gaming Mouse będzie dostępna w Europie we wrześniu 2016 roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 349 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto