A A A

Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse

4 listopada 2014, 13:30
Firma Logitech przedstawia nową myszkę z serii G, Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse. Testowana przez profesjonalnych graczy MOBA z takich drużyn jak Team SoloMid, Cloud9, CJ Entus Frost, CJ Entus Blaze oraz Invictus Gaming, Logitech G302 została zaprojektowana aby wytrzymać trudy rozgrywek na najwyższym poziomie profesjonalnego eSportu.
Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse

W sensorze myszki G302 zastosowano technologię Delta Zeta, łączącą unikalny projekt soczewki, geometrię podświetlenia wraz z algorytmami, zapewniającymi najbardziej precyzyjne odwzorowanie ruchów ręki na ekranie monitora.

Zaprojektowana do szybkiego klikania

System napinania metalowej sprężyny pod przyciskami sprawia, że klikanie staje się jeszcze szybsze i bardziej precyzyjne. Przyciski są wstanie zarejestrować do pięciu wciśnięć na sekundę, dzięki temu nadążą za reakcją graczy w nawet najbardziej zaciętych starciach, co może stanowić przewagę potrzebną do odniesienia zwycięstwa.

Personalizowane ustawienia

Myszka Logitech G302 posiada 6 przycisków, które dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software mogą być dowolnie zaprogramowane - od pojedynczego wciśnięcia, po skomplikowane makra. Dodatkowo dzięki oprogramowaniu można zapisać 4 różne poziomy DPI, które można zmieniać w locie - od niskich wartości do precyzyjnego celowania, po wysokie wartości do bardzo szybkiej nawigacji, a wszystko to z zachowaniem najwyższej precyzji.

Lekka i wytrzymała

Lekka konstrukcja zapewnia bardzo niskie tarcie ślizgaczy. Każdy z podstawowych przycisków jest w stanie wytrzymać ponad 20 milionów kliknięć, czyli profesjonalny eSportowiec będzie mógł na niej grać każdego dnia po 15 godzin dziennie aż przez 2 lata! Dzięki temu wszyscy użytkownicy mają gwarancję, że G302 będzie gotowa na obecne i przyszłe starcia.

Dostępność

Myszka Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse będzie dostępna w Polsce w grudniu 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej, wynoszącej 219 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto