A A A

Logitech Harmony Touch

4 października 2012, 11:03
Logitech Harmony Touch

Logitech przedstawił pilota uniwersalnego nowej generacji z wielokrotnie nagradzanej linii Hormony - Logitech Harmony Touch.

Producent zapewnia, że pilot Logitech Hormonu Touch został zaprojektowany tak, aby użytkownicy mogli sprawnie zarządzać systemem domowej rozrywki. Urządzenie pozwala dodawać, usuwać i zmieniać kolejność nawet 50 ulubionych konfiguracji na 2,4-calowym, kolorowym ekranie dotykowym. Po prostej instalacji online, można uzyskać dostęp do wszystkich konfiguracji bez konieczności zapamiętywania ich numerów i przewijania instrukcji obsługi. Dzięki personalizacji ikon, można szybko znaleźć wszystkie ulubione formy domowej rozrywki – od filmów przez gry do muzyki.

Logitech zachwala także ergonomiczny kształt pilota i ulepszony układ przycisków, który wpływa na wygodę obsługi urządzenia. Niskoprofilowane, podświetlane klawisze pozwalają kontrolować systemem domowej rozrywki nawet w ciemnościach.

Pilot Logitech Harmony Touch jest kompatybilny z ponad 225,000 urządzeniami domowej rozrywki ponad 5,000 marek. Dodatkowo może kontrolować aż 15 sprzętów jednocześnie.

Harmony Touch jest dostępny na rynku europejskim od października 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 759 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto