A A A

Logitech TV Cam for Skype

21 września 2011, 08:26
Logitech TV Cam for Skype

Firma Logitech zaprezentowała nową kamerę internetową – TV Cam.

Logitech TV Cam for Skype to kamera, która pozwala na nawiązywanie i odbieranie połączeń w jakości HD 720p wideo na wybranych telewizorach Panasonic VIERA z funkcją Connect i programem Skype. Instalacja urządzenia nie wymaga dodatkowego oprogramowania, wystarczy podłączyć kamerę do telewizora Panasonic Viera z funkcją Connecti aplikacją Skype oraz dostępem do internetu o prędkości co najmniej 1 Mbps, aby rozpocząć wideo rozmowę w rozdzielczości HD.

Urządzenie dzięki zastosowaniu optyki Carl Zeiss oraz technologii Crystal Logitech Fluid, oferuje ostry obraz i czyste kolory. Dodatkowo kamera umożliwia zawiązanie połączenia z telewizorem wyposażonym w analogiczne rozwiązanie, a także komputerem PC oraz Mac czy iPhone’em lub smartfonem posiadającymi mobilną wersje programu Skype.

Dostęp do szerokopasmowego internetu jest niezbędny do korzystania z rozwiązania VIERA Connect. Podstawowe funkcje tego rozwiązania są dostępne bezpłatnie. Jeśli chcemy rozszerzyć możliwości wystarczy skorzystać z dodatkowych aplikacji i programów dostępnych na VIERA Connect Market. Usługa ta zostanie uruchomiona w Europie jeszcze w tym roku.

Logitech TV Cam for Skype będzie dostępna na europejskich rynkach od listopada 2011 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 599,99 PLN. Więcej informacji na temat nowości Logitech znajduje się na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto