A A A

Logitech TV Cam for Skype

21 września 2011, 08:26
Logitech TV Cam for Skype

Firma Logitech zaprezentowała nową kamerę internetową – TV Cam.

Logitech TV Cam for Skype to kamera, która pozwala na nawiązywanie i odbieranie połączeń w jakości HD 720p wideo na wybranych telewizorach Panasonic VIERA z funkcją Connect i programem Skype. Instalacja urządzenia nie wymaga dodatkowego oprogramowania, wystarczy podłączyć kamerę do telewizora Panasonic Viera z funkcją Connecti aplikacją Skype oraz dostępem do internetu o prędkości co najmniej 1 Mbps, aby rozpocząć wideo rozmowę w rozdzielczości HD.

Urządzenie dzięki zastosowaniu optyki Carl Zeiss oraz technologii Crystal Logitech Fluid, oferuje ostry obraz i czyste kolory. Dodatkowo kamera umożliwia zawiązanie połączenia z telewizorem wyposażonym w analogiczne rozwiązanie, a także komputerem PC oraz Mac czy iPhone’em lub smartfonem posiadającymi mobilną wersje programu Skype.

Dostęp do szerokopasmowego internetu jest niezbędny do korzystania z rozwiązania VIERA Connect. Podstawowe funkcje tego rozwiązania są dostępne bezpłatnie. Jeśli chcemy rozszerzyć możliwości wystarczy skorzystać z dodatkowych aplikacji i programów dostępnych na VIERA Connect Market. Usługa ta zostanie uruchomiona w Europie jeszcze w tym roku.

Logitech TV Cam for Skype będzie dostępna na europejskich rynkach od listopada 2011 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 599,99 PLN. Więcej informacji na temat nowości Logitech znajduje się na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto