A A A

Logitech Touch Mouse M600

9 lutego 2012, 08:53
Logitech Touch Mouse M600

Firma Logitech zaprezentowała dziś Logitech Touch Mouse M600, myszkę z powierzchnią dotykową.

Zastosowana w myszce technologia Logitech Flow Scroll pozwala na płynne przewijanie – podobnie jak na dotykowych ekranach smartfonów. Aby płynnie przeglądać strony internetowe czy dokumenty, wystarczy przesunąć palcem po powierzchni dotykowej.

Dzięki oprogramowaniu Logitech SetPoint, które pozwala redefiniować powierzchnię klikania, urządzenie może być używane zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne. Mysz łączy się z komputerem bezprzewodowo dzięki zastosowaniu techonlogii Logitech Unifying. Niewielki odbiornik USB pozwala podłączyć do komputera aż sześć kompatybilnych urządzeń, bez wymiany odbiorników nano lub poświęcenia kolejnego portu USB.

– Powszechność ekranów dotykowych we wszechobecnych smartfonach oraz tabletach, sprawia, że coraz bardziej przyzwyczajamy się do tego sposobu nawigacji – mówi Todd Walker, brand manager w firmie Logitech. – Dla wielu z nas ruchy, które wykonujemy podczas korzystania z tych urządzeń stały się absolutnie naturalne. Myszka Logitech Touch Mouse M600 dostosowuje nawigację komputerem do tego sposobu interakcji z cyfrowym światem – dodaje.

Myszka Logitech Touch Mouse M600 będzie dostępna w Polsce w połowie lutego 2012 roku, w sugerowanej przez producenta cenie 309 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Komputer jako "człowiek roku"
9 lipca 2020
Tym razem kartką z pożółkłego kalendarza IT jest okładka czasopisma "Time", które w 1983 r. przyznało tytuł "człowieka roku"... maszynie.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto