A A A

Logitech Wireless Mini Mouse M187

27 lutego 2012, 11:03
Logitech Wireless Mini Mouse M187

Firma Logitech przedstawiła nową mini myszkę – Logitech Wireless Mini Mouse M187.

Myszka Logitech Wireless Mini Mouse M187 dzięki swym kompaktowym, niewielkim rozmiarom ma z łatwością zmieścić do damskiej torebki, torby na laptopa czy kieszeni spodni. Jej dodatkowym atutem ma być także możliwość bezprzewodowego podłączenia. Dzięki temu instalacja urządzenia ma być prosta i nie wymagająca żadnego dodatkowego oprogramowania. Dołączony do myszy odbiornik nano jest na tyle mały, że może swobodnie zostać w porcie USB laptopa.

- Dzięki kieszonkowym rozmiarom Logitech Wireless Mini Mouse M187 możesz zabrać wraz ze swoim laptopem gdziekolwiek chcesz - mówi Krzysztof Machnicki Regional Marketing Manager Central Europe w Logitech.

Logitech Wireless Mini Mouse M187 będzie dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Premiera myszy planowana jest na luty w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 89 PLN.

Logitech Wireless Mini Mouse M187 będzie dostępna w Europie w lutym w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 89 PLN. Użytkownicy dostaną do wyboru różne wersję kolorystyczne urządzenia.


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto