A A A

Logitech i pierwsza w Polsce klasa e-sportowa łączą siły

3 marca 2016, 12:00
Firma Logitech została oficjalnym sponsorem pierwszej w Polsce klasy o profilu e-sportowym, utworzonej przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu.
Logitech i pierwsza w Polsce klasa e-sportowa łączą siły

Logitech dostarczy szkole 15 kompletnych zestawów do grania, które będą zawierały: myszki G502, G402 i G300s, podkładki pod myszkę G640, słuchawki G430 i G633 oraz klawiatury G105, G410 i G910.

- Jesteśmy podekscytowani, że stajemy się częścią pierwszej w Polsce klasy, mającej szkolić przyszłe gwiazdy e-sportu - powiedziała Izabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE.

- Jest nam niezmiernie miło, że Logitech wspiera nasz pomysł klasy esportowej. Wsparcie ze strony tak znanej firmy jest dla nas wyraźnym sygnałem, że warto dzisiaj inwestować w esport i zawodników. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi nasze drużyny będą mogły trenować na najwyższym poziomie - powiedział Adam Bugiel, koordynator klasy e-sportowej, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu.

Pierwsza polska klasa e-sportowa powstała w Kędzierzynie-Koźlu w 2015 roku. Klasa liczy 30 uczniów, którzy kształcą się w zawodzie technik informatyk z rozszerzeniem e-sport i tworzenie gier. Część zajęć jest poświęcona treningom w Counter-Strike: Global Offensive. Ponadto uczniowie będą brać udział w turniejach e-sportowych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto