A A A

Logitech modernizuje etui z klawiaturą dla iPada

28 maja 2014, 13:30
Firma Logitech zapowiedziała uaktualnioną wersję swojego wielokrotnie nagradzanego etui Logitech Ultrathin dla iPada Air, iPada mini i iPada mini z wyświetlaczem Retina.
Logitech modernizuje etui z klawiaturą dla iPada

Etui z klawiaturą Bluetooth bezpiecznie łączy się z iPadem dzięki wbudowanym silnym magnesom. Możliwość ustawienia różnych kątów nachyleniu tabletu, starannie zoptymalizowany układ klawiszy oraz obsługa skrótów używanych w iOS zapewniają jeszcze większy komfort pracy w trakcie pisania.

Ulepszona wersja Logitech Ultrathin poza odświeżonym wyglądem jest także cieńsza i lżejsza niż wcześniejsza wersja - etui ma 6,4 mm grubości i waży około 2/3 tego co iPad. Zastosowane w etui wysokiej jakości aluminium oraz wykończenie dopasowane do tabletu firmy Apple sprawiają, że Ultrathin idealnie dopasowuje się do iPada.

Sugerowana cena detaliczna Logitech Ultrathin to 439 zł w wersji dla iPada Air oraz 349 zł w wersji dla iPada mini i iPada mini z wyświetlaczem Retina.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto