A A A

Looxcie LX2 Bluetooth - mikrokamera w słuchawce na ucho

14 listopada 2011, 09:39
Looxcie LX2 Bluetooth - mikrokamera w słuchawce na ucho

Bezprzewodowa minikamera wideo Looxcie LX2 Bluetooth przeznaczona do noszenia na uchu jest już dostępna w Polsce.

Z noszonej na uchu słuchawki z kamerą możesz przesłać nagranie wideo za pośrednictwem swojego smartphone’a do wybranych sieci społecznościowych i na mikroblogi (Facebook, Twitter, YouTube) lub email. W ten sposób użytkownicy tego urządzenia mogą dzielić się wrażeniami ze swoimi przyjaciółmi.

Dzięki bezpłatnej aplikacji Looxcie Moments, możliwe są opcjonalne zmiany ustawień i rozdzielczości kamery, podgląd i edycja nagranego obrazu oraz uproszczone edytowanie filmów (wycinanie, tworzenie klipów) i przesyłanie ich na smatphone’a. Oprogramowanie umożliwia wybór jakości nagrywanego obrazu w rozdzielczości 320p i 480p (pikseli w pionie), jak również zapis plików w formacie mp4 w pamięci kamery do 1,5 godziny przy 480p lub do 5 godzin w rozdzielczości 320p.

Nowy produkt firmy Looxcie pełni też funkcję bezprzewodowej słuchawki Bluetooth, dzięki której możliwe jest prowadzenie rozmów na odległość do 10 metrów od telefonu. LX2 korzysta z technologii Bluetooth, która umożliwia połączenie pomiędzy słuchawką i minikamerą Looxcie.

W portfolio Looxcie dostępna jest także szeroka gama akcesoriów. Asortyment obejmuje m.in. mocowania na rower, czy uchwyty do samochodu. Producent zapewnia, że dzięki temu użytkownicy mogą komfortowo korzysta z mikrokamery zarówno w czasie w czasie przejażdżki rowerowej w górach, jak i podczas przyjęcia urodzinowego.

Produkt jest dostępny w dystrybucji Kontel-Telecom oraz w sieci sprzedaży iSpot Cena brutto: 799 zł

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto