A A A

Lumia 540 Dual SIM od lipca w Polsce

22 czerwca 2015, 10:00
Microsoft Lumia 540 Dual SIM trafi do Polski już w tegorocznego wakacje. Urządzenie zostało wyposażone w 5-calowy ekran HD oraz system Windows Phone 8.1.
Lumia 540 Dual SIM od lipca w Polsce

Smartfon wyposażony został w 2 aparaty - główny o rozdzielczości 8MP z dwukrotnym zoomem i fleszem LED i przedni o rozdzielczości 5 MP z szerokokątnym obiektywem. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 z aktualizacją Lumia Denim i możliwością instalacji Windows 10. Płynne działanie zapewnić ma 1GB pamięci RAM oraz czterordzeniowemu procesor 1,2 GHz. W urządzeniu preinstalowano też usługi Microsoft Office, Skype i OneDrive.

Microsoft Lumia 540 Dual SIM ułatwia codzienną komunikację również dzięki możliwości obsługi dwóch kart SIM. Smartfon pozwala na połączenie prywatnego i służbowego telefonu lub korzystanie z abonamentu głosowego i transferu danych na osobnych kartach. Model pozwala także na:

- stałe bycie dostępnym dzięki funkcji Smart Dual SIM , niezależnie od karty SIM, z której właśnie korzystamy, dzięki prostemu ustawianiu przekierowywania połączeń,

- ustawienie osobnych kafelków na ekranie głównym dla obu kart SIM zarówno dla połączeń głosowych, jak i wiadomości, by efektywniej kontrolować korzystanie z obu kart SIM,

- nadawanie nazwy kartom SIM.

Przewidywana cena detaliczna modelu Microsoft Lumia 540 Dual SIM to 579 zł. Smartfon pojawi się w sprzedaży na początku lipca 2015 r. Będzie dostępny w czarnej, pomarańczowej oraz niebieskiej wersji kolorystycznej z możliwością wymiany obudowy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto