A A A

Lumix GF6 - z Wi-Fi i wymienną optyką

9 kwietnia 2013, 13:54
Lumix GF6 - z Wi-Fi i wymienną optyką

Panasonic kolejny model bezlusterkowego aparatu z wymienną optyką. Tym razem będzie to Lumix GF6 z matrycą Live MOS oraz procesorem obrazu Venus Engine.

Serce nowego bezlusterkowca stanowi nowy 16-megapikselowy sensor Live MOS, pracujący w parze z procesorem Venus Engine. Układ ten pozwala m.in. na fotografowanie z czułością 3200 ISO (z możliwością rozszerzenia do wartości 25600 ISO), możliwe jest także nagrywanie filmów Full HD (1920x1080, 50i) w formacie AVCHD z dźwiękiem stereo.

Za ustawianie ostrości odpowiada układ autofokusa Light Speed AF bazujący na detekcji kontrastu, a kadrowanie ujęć umożliwia 3-calowy, odchylany o 180 stopni ekran o rozdzielczości 1040 punktów. W aparacie nie zabrakło również wbudowanej lampy błyskowej. Nowy Lumix GF6 może się też pochwalić funkcjami łączności Wi-Fi i NFC, dzięki którym można z aparatem łączyć tablety i smartfony.

Cena nie jest jeszcze znana.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto