A A A

M-LIFE – telefon dla Seniora z funkcją dualSIM

20 stycznia 2015, 07:30
Istnieją osoby, zwłaszcza starsze, dla których telefon nadal jest narzędziem głównie do wykonywania połączeń i pisania SMSów. To właśnie dla nich marka M-LIFE przygotowała nowy model urządzenia GSM, który został wyposażony w m.in. funkcję dualSIM.
M-LIFE – telefon dla Seniora z funkcją dualSIM

Telefon GSM M-LIFE został zaprojektowany tak, aby posługiwanie się nim nie stanowiło żadnego problemu, a każdy posiadacz mógł w pełni wykorzystać jego możliwości. Urządzenie wyposażone zostało w czytelny, kolorowy wyświetlacz, na którym bez problemu można poruszać się po intuicyjnym menu. Niezaprzeczalną zaletą urządzenia jest tryb głosowego czytania klawiszy w czasie wybierania numeru. Dzięki niemu każdy senior ma pewność, że wybrany numer jest poprawny. Dodatkowa funkcja szybkiego wybierania, sprawia, że bez problemu za pomocą jednego klawisza telefon połączy się ze zdefiniowaną wcześniej osobą. Komfort w czasie prowadzenia rozmów zapewnia też dobrej jakości głośnik oraz funkcja regulacji głośności.

ML0651 nie tylko daje osobie starszej możliwość bycia w stałym kontakcie z bliskimi, ale również poczucie bezpieczeństwa. Z tyłu telefonu znajduję się klawisz SOS, dzięki któremu użytkownik jednym dłuższym przyciśnięciem może poinformować głośnym alarmem o stanie zagrożenia. W tym czasie telefon wyśle także SMS o potrzebie pomocy do zdefiniowanych wcześniej pięciu osób, a dodatkowo łączy z każdą z nich do momentu odebrania połączenia. Dodatkową, przydatną szczególnie starszym osobom opcją jest latarka, którą uruchamia zamieszczony z boku obudowy przycisk.

Telefon GSM marki M-LIFE oferuje znacznie więcej, dlatego bardziej aktywne osoby mogą korzystać z wielu zaawansowanych jego funkcji. Jedną z nich opcja Dual SIM, która w zależności od różnego rodzaju potrzeb daje możliwość korzystania z dwóch osobnych kart SIM. Wbudowane radio oraz odtwarzacz audio zapewnią stały dostęp do najświeższych informacji oraz muzyki zapisanej na karcie microSD.

ML0651 wyposażony został w wytrzymałą baterię, która wystarcza na ok. 7 godz. nieprzerwanych rozmów oraz do 240 godz. w trybie czuwania. Dołączona do zestawu stacja dokująca umożliwia wygodne i bezproblemowe ładowanie, a co najważniejsze wyeliminuje częsty problem zagubionych ładowarek lub splątanych kabli.

Sugerowana cena detaliczna: ML651 z dualSIM - 105 zł, ML0639 - 89 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto