A A A

MAYOR telefon dla seniorów od Global Technology

24 sierpnia 2011, 12:19
MAYOR  telefon dla seniorów od Global Technology

Firma KL TRADE wprowadza na polski rynek telefon przeznaczony dla seniorów i osób ceniących sobie łatwość komunikacji.

MAYOR – z hiszpańskiego senior to model wyposażony w czytelny, wyraźnie podświetlony ekran oraz duże klawisze ułatwiające wybieranie numeru czy korzystanie z funkcji telefonu.

Starsze osoby zapewne skorzystają z możliwości zaprogramowania aparatu w ten sposób aby po wciśnięciu przycisku SOS, który znajduje się z tyłu obudowy, automatycznie łączył się z wybranym wcześniej członkiem rodziny lub znajomym.

Telefon oferuje również specjalne klawisze z nadrukowanymi podobiznami kobiety i mężczyzny. Dzięki temu osoby mające problem z wybieraniem numeru na pewno się nie pomylą dzwoniąc do syna, córki czy wnuka.

MAYOR PHONE posiada wbudowany budzik, radio, kalkulator, przydatną latarkę oraz skuteczny alarm wibracyjny. Dysponuje szeroką gamą polifonicznych dzwonków, które są słyszalne nawet mimo miejskiego zgiełku czy innych zakłócających czynników. Książka telefoniczna pomieści 250 wpisów, a w pamięć urządzenia można przechowywać do 150 wiadomości tekstowych.

Sugerowana cena: 149 zł


Marcin Powęska
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościOkrągłe urodziny "Woza"
6 sierpnia 2020
Na pożółkłej kartce z kalendarza IT dziś urodziny współtwórcy komputera Apple – Steve'a „Woza” Wozniaka.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto