A A A

MC-1000HF - zamknięte słuchawki nauszne od MODECOM

14 września 2011, 14:21
MC-1000HF - zamknięte słuchawki nauszne od MODECOM

MODECOM zaprezentował nowy, flagowy model zamkniętych słuchawek nausznych MC-1000HF.

Urządzenie zostało wyposażone w aktywny system tłumienia szumów, który zapewnia ich redukcję nawet o 90%. Jest to nowoczesne rozwiązane, które pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem w szerokim zakresie pasma (od 8 do 22000 Hz), pomimo dużego natężenia szumów zewnętrznych. Ponadto dzięki zastosowaniu technologii neodymowych magnesów o średnicy 40mm słuchawki emitują dźwięk w bardzo wysokiej jakości.

Kształt słuchawek, ich konstrukcja oraz specjalne wyściółki wokół uszu pozwalają na komfortowe używanie MC-1000HF nawet przez wiele godzin. Elektronikę urządzenia można zasilać bezpośrednio z gniazdka elektrycznego lub za pomocą jednej baterii AAA.W komplecie znajdują się również: sztywne etui, przejściówka mały-duży jack oraz adapter samolotowy.

Sugerowana cena MODECOM MC-1000HF – 499 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto