A A A

MDR-10RBT - bezprzewodowe słuchawki Sony

15 listopada 2013, 08:14
MDR-10RBT - bezprzewodowe słuchawki Sony

Marka Sony zaprezentowała nowe, bezprzewodowe słuchawki, działające w oparciu o technologię Bluetooth 3.0.

Słuchawki Sony MDR-10RBT zostały wyposażone w 40-milimetrowy przetwornik akustyczny z magnesem neodymowym o paśmie przenoszenia od 5 Hz do 40 kHz. Dzięki nim użytkownik poczuje głęboki bas, bogaty środek pasma i fantastyczne tony wysokie.

Zastosowanie technologii bezprzewodowej Bluetooth 3.0 oraz funkcji NFC, sprawi że każdy błyskawicznie sparuje swoje urządzenia. Wystarczy jedno dotknięcie aby połączyć słuchawki np. z odtwarzaczem mp3 lub telefonem (obsługujące tryb NFC) i cieszyć się pełną swobodą.

Miękkie wypełnienie nauszników, wygodny, okalający głowę pałąk i niewielka waga (210 g) oznaczają komfort i stabilność nawet podczas długich godzin słuchania muzyki. Okrywająca uszy konstrukcja tłumi zewnętrzne dźwięki, umożliwiając niezakłócone słuchanie muzyki.

Słuchawki zostały zaopatrzone w mikrofon, który pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności użycia rąk. Wbudowany akumulator litowy umożliwia pracę urządzenia nawet do 17 godzin. W komplecie użytkownik otrzymuje wszystkie potrzebne akcesoria: pokrowiec, przewód USB micro i przewód z wtykami stereo mini.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 799 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto