A A A

MODECOM TRES – obudowa ATX z trzema portami USB

12 maja 2015, 11:40
Firma MODECOM rozszerzyła swoją ofertę o kolejny model obudowy ATX TRES.
MODECOM TRES – obudowa ATX z trzema portami USB

MODECOM TRES to najnowszy model wysokiej jakości obudowy komputerowej typu ATX. W tej standardowej konstrukcji typu MIDI TOWER można zastosować trzy rodzaje płyt głównych: ATX, micro ATX oraz ITX. Możliwości rozbudowania najnowszej konstrukcji jest wiele, producent zostawił m.in. miejsca aż na trzy wentylatory chłodzące: jednego z przodu (120mm), jednego z tyłu (120mm) oraz jednego z boku (120mm lub 140mm). Dodatkowo, na panelu frontowym znalazło się miejsce do zamontowania dwóch dysków optycznych 5.25" i jednego 3.5" dysku FDD. Natomiast, wewnątrz konstrukcji znajdują się zatoki na cztery dyski o rozmiarze 3.5" oraz dwa 2.5" napędy pamięci masowej typu SSD.

Jedną z kluczowych cech obudowy MODECOM TRES jest jej uniwersalna, elegancka i klasyczna konstrukcja, która pasuje zarówno do domu, jak i biura.

Obudowa MODECOM TRES to produkt zaprojektowany w taki sposób aby zapewnić jej użytkownikowi maksymalny komfort. Z tego powodu wszystkie porty i wejścia umieszczone są na frontowym panelu, czyli: 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, wejście audio HD, 1 x wejście mikrofonowe. Komfort pracy z produktem podnosi także zastosowany beznarzędziowy system montażu napędów. Konstrukcja obudowy umożliwia ponadto instalacje długich kart graficznych (do 420mm). Producent wyposażył także obudowę TRES w otwór na linkę zabezpieczającą Kensington.

Prócz walorów praktycznych MODECOM TRES może pochwalić się również ciekawym wzornictwem, który podkreślają polakierowany w tym samym czarnym kolorze elementy konstrukcyjne, włączając w to jej wnętrze.

Sugerowana cena MODECOM TRES: 123 zł/brutto

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto