A A A

MSI ogłasza chwilowe wstrzymanie dostaw RTX-ów 3080 i 3090

27 listopada 2020, 14:10
Firma podjęła tę decyzję przez wątpliwości co do jakości produktu.
MSI ogłasza chwilowe wstrzymanie dostaw RTX-ów 3080 i 3090

Kolejna katastrofa?

Kuriozalny debiut nowych kart Nvidii i AMD to ostatnio głośny temat w branży. Obie firmy zamiast zmierzać do wyjścia z kłopotów ciągle otrzymują kolejne ciosy. Jeden z producentów RTX-ów, firma MSI, ogłosiła, że przerywa tymczasowo dostawy autorskich kart graficznych z serii Suprim X. Zostały one zapowiedziane zaledwie kilka dni wcześniej.

 

Nienajgorszy scenariusz

Decyzja została podjęta z powodu wątpliwej jakości wykonania komponentów. Firma miała przeprowadzić przy tym ponowną kontrolę całej partii. Tuż po tej informacji wydano jednak komunikat, że dodatkowe testy nie wykazały żadnych uchybień i dostawy wkrótce będą wznowione.

To najlepszy scenariusz dla producenta, dla klientów końcowych oznacza jednak kolejne opóźnienia. Z pewnością nie poprawi to sytuacji związanej z kiepską dostępnością nowych podzespołów.

fot. MSI


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto