A A A

MWC 2016: najszybsza karta microSD

24 lutego 2016, 07:20
Podczas Mobile World Congress w Barcelonie, firma SanDisk zaprezentowała najszybszą na świecie kartę pamięci microSD - Extreme Pro microSDXC UHS-II, z szybkością transferu dochodzącą aż do 275 MB/s.
MWC 2016: najszybsza karta microSD

Dzisiejsze urządzenia mobilne są coraz bardziej specjalistyczne i wymagają bardziej zaawansowanych technologii, aby zapewnić ich użytkownikom jak najlepszą jakość obsługi.

Karta SanDisk Extreme Pro microSDXC UHS-II dzięki prędkości transferu dochodzącej do 275MB/s , stanowi wsparcie dla właścicieli najnowszych urządzeń mobilnych, znacznie redukując czas spędzony na przesyłaniu danych.

Nowa karta pamięci, dostępna jest w pojemnościach 64 GB i 128 GB. Posiada klasę prędkości 10 oraz UHS 3 (U3) , co pozwala na idealną jakość nagrań w rozdzielczości Full HD i 4K Ultra HD.

Dedykowana jest głównie użytkownikom wysokiej jakości kamer sportowych i dronów oraz najnowszych smartfonów i tabletów. W zestawie dostępna jest z szybkim czytnikiem wyposażonym w port USB 3.0, umożliwiającym wygodne przenoszenie plików do komputera.

Karta SanDisk Extreme Pro microSDXC UHS-II jest wstecznie kompatybilna z urządzeniami obsługującymi UHS-I, dostosowując swoją prędkość do ich wymagań..

Podobnie jak inne karty pamięci SanDisk, nowa karta microSDXC została poddana wielu ekstremalnym testom, poświadczającym jej niezawodność. Karta SanDisk Extreme Pro microSDXC UHS-II jest wodoodporna, odporna na wstrząsy, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie rentgenowskie.

Zgodnie z planami producenta, najszybsza karta dostępna będzie w sprzedaży w drugim kwartale 2016 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto