A A A

MWC 2018: Fotograficzne smartfony Wiko View2

28 lutego 2018, 14:00
Firma Wiko zaprezentowała na MWC 2018 kilka nowości, w tym dwa smartfony z serii View z - jak twierdzi firma - wyróżniającymi się na rynku aparatami.
MWC 2018: Fotograficzne smartfony Wiko View2

Wiko wyposażyło serię View2 w wyświetlacze o proporcjach 19:9. Specyfikacja? Sprzęty mają procesory Qualcomm Octa-Core wspierane przez 3 GB RAM w View2 oraz 4 GB RAM View2 Pro.  Ponadto standard 4G LTE kategorii 6. Bateria w obu modelach ma pojemność 3000 mAh. View2 wyposażono w 32 GB pamięci wewnętrznej, natomiast View2 Pro w 64 GB pamięci wewnętrznej. Pamięć można rozszerzyć za pomocą karty MicroSD o pojemności do 128 lub do 256 GB.

Oba smartfony wyposażono w ystem operacyjny Android oraz najnowsze aplikacje od Google. Czysty software gwarantuje szybkie i płynne działanie telefonu. Ekran wykonany ze szkła hartowanego jest odporny na zbieranie odcisków palców, natomiast technologia 2,5D.

Aparat

Modele z serii View2 przechwytują czterokrotnie więcej naturalnego oświetlenia, aby uzyskać jaśniejsze selfie. Przednia kamera jest oparta na technologii Big Pixel oraz wyposażona w przesłonę f/2.0. Big Pixel poprawia przechwytywanie światła poprzez zmianę układu pikseli, co daje 4-krotność światłoczułości. Tylny aparat modelu View2 Pro ma przysłonę o wartości f/1.75, aby jeszcze lepiej uchwycić światło oraz zapisać więcej szczegółów i kolorów przy słabszym oświetleniu. Do tego dostępna jest również funkcja Super Phase Detection Auto Focus (PDAF), pozwalająca na uzyskanie lepszej jakości zdjęć wykonywanych w ciemnym otoczeniu.

View2 automatycznie zmniejsza rozmycia i szumy dzięki połączeniu funkcji Instant Multi-frame i Blurless. To idealne rozwiązanie dla drżących dłoni i poruszających się obiektów, aby uzyskać doskonałe zdjęcia, nawet przy słabym oświetleniu. Obie funkcje są aktywowane domyślnie, robiąc 5 zdjęć z rzędu, spośród których wybierana jest najlepsza wersja.

Specyfikacja techniczna aparatów

View2

Tylny aparat 13MP

Przesłona f/2.0

Tryby: Blurless, Instant Multi-frame, Live portrait blur, Face Beauty

Przedni aparat 16MP

Przesłona f/2.0,

Technologia Big Pixel

Tryby: Blurless, Instant Multi-frame processing, Live portrait blur, Face Beauty

FHD Video stabilisation

Live Auto Zoom

Time lapse

View2 Pro

Podwójny tylny aparat 16MP, zakres ujęć 120 stopni

Przysłona f/2.0

Tryby: Super PDAF, Blurless, Instant Multi-frame processing, Dual Tone LED Flash, Live artistic blur, Face Beauty

Przednie aparaty 16MP

Przysłona f/2.0

Tryby: Big Pixel Technology, Blurless, Instant Multi-frame processing, Live portrait blur, Face Beauty, FHD Video stabilisation, Live Auto Zoom, Slow motion, Time lapse

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: Wiko, MWC 2018
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto