A A A

MacBook w nowym kolorze

21 kwietnia 2016, 13:30
Do sprzedaży trafił odświeżony, 12-calowy MacBook. Urządzenie wyróżnia się lepszą specyfikacją oraz dostępną nową wersja kolorystyczną.
MacBook w nowym kolorze

Firma Apple ne zdecydowała się na większe zmiany stylistyczne, choć wprowadziła do sprzedaży nową wersję kolorystyczną - różowe złoto. Dzięki temu paleta barw MacBooków jest identyczna jak iPhone'ów (szary, srebrny, złoty, różowy).

Nowe MacBooki są napędzane przez procesory Intel Core M (szósta generacja) o taktowaniu 1,1 lub 1,2 GHz. Jednostki te są nawet o 25 proc. szybsze od poprzedniej generacji. Podstawowy MacBook jest wyposażony w procesor o taktowaniu 1,1 GHz, 8 GB pamięci RAM i dysk SSD 256 GB. Droższy model jest napędzany przez procesor 1,2 GHz, ma 8 GB pamięci RAM i dysk SSD 512 GB.

Podstawowy MacBook został wyceniony na 6299 zł, a mocniejsza wersja to wydatek rzędu 7799 zł.

Przy okazji nowych MacBooków, gigant z Cupertino dokonał także drobnej korekty w 13-calowych MacBookach Air. Od teraz laptopy te będą sprzedawane z 8 GB pamięci RAM w standardzie (do tej pory za cenę minimalną otrzymywaliśmy tylko 4 GB).


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
golendo
golendo
21 kwietnia 2016, 13:47
Steve Jobs dyryguje swoimi jabłkowymi kompanami zza grobu i nadal całkiem dobrze mu to idzie ;)
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto