A A A

Mad Catz C.T.R.L. R - profesjonalny pad

3 sierpnia 2014, 09:10
Mad Catz poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży kontrolera przeznaczonego dla graczy. C.T.R.L. R., dzięki technologii GameSmart współpracuje z PeCetami, komputerami typu Mac oraz urządzeniami mobilnymi, jak smartfony, tablety z systemem Android.
Mad Catz C.T.R.L. R - profesjonalny pad

Bezprzewodowy gamepad C.T.R.L. R. został zaprojektowany z myślą o graczach, którzy cenią sobie pełną swobodę podczas gry. Pad wyposażony jest w tradycyjne przyciski, d-pad oraz 2 analogi, a także przyciski play, stop, przewijanie do zarządzania mediami.

Dzięki technologii GameSmart, pad współpracuje z wieloma mobilnymi urządzeniami. Zaletą tego rozwiązania jest uniwersalna kompatybilność z komputerami PC, Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem: Android, Windows Phone czy Microsoft Surface. Bez względu na to czy używasz laptopa, PC-ta czy tablet, C.T.R.L. R jest zawsze gotowy do pracy. Po sparowaniu z aplikacją Mad Catz GameSmart, użytkownik uzyskuje możliwość dostosowania profili i ustawień gamepada w różnego rodzaju grach. Zintegrowane przyciski multimedialne

Dzięki funkcji zdalnego sterowania, możesz zarządzać popularnymi mediami, które opierają się na transmisji strumieniowej takimi jak: YouTube, HBO GO, czy Twitch TV.

Bluetooth Smart to nowa, energooszczędna wersja Bluetooth, która szybko staje się standardem dla urządzeń najnowszej generacji peryferiów gamingowych. Łączenie urządzeń i konfiguracja w oparciu o Bluetooth Smart przebiega łatwo i szybko. Dzięki temu w ciągu kilku sekund, bezproblemowo podłączysz kontroler do PC-ta, Maca, tabletu, laptopa lub smartfona.


Pad C.T.R.L. R. wyposażono w trzy tryby pracy, aby korzystanie z kontrolera stało się jeszcze przyjemniejsze. W trybie myszy, ekran dotykowy jest zastąpiony przez pad, który śledzi ruchy przypisując nawigację do przycisków akcji i lewej gałki analogowej. Dzięki trybowi PC, urządzenie świetnie współpracuje z komputerami PC i Mac. Tryb GameSmart to doskonała opcja współpracy z urządzeniami z systemem Android.
Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wynosi 219 zł.

Cechy urządzenia:

- Technologia GameSmart,
- Technologia Bluetooth Smart,
- Zintegrowane przyciski multimedialne,
- Klips do montażu smartfona,
- 3 tryby działania.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto