A A A

Mad Catz: RAT 8 z sensorem PMW3360

20 grudnia 2016, 10:00
Czasy grania na standardowych myszkach już dawno minęły. Mogłoby się wydawać, że myszka gamingowa jest po prostu gadżetem, który na siłę próbuje wyróżnić się od innych gryzoni. Czy tak rzeczywiście jest w przypadku nowego RAT-a 8?
Mad Catz: RAT 8 z sensorem PMW3360

RAT 8 oferuje graczom konfigurację zarówno sprzętową, jak i software'ową. Najważniejsze elementy urządzenia mogą być przestawiane tak, aby ręka i palce leżały wygodnie i nie męczyły się. Można więc przestawiać podpórki dla różnych typów chwytu myszki czy przesuwać w dwóch osiach podpórkę pod kciuk. Do tego dochodzą wymienialne podpórki dla dłoni i małego palca.

Oprogramowanie dla wymagających

Wspomniana możliwość konfiguracji software'u możliwa jest dzięki zastosowaniu zaawansowanego oprogramowania FLUX. Zmiany ustawień profili, edycji makr, konfiguracji podświetlenia czy czułości sensora, gracz może dokonać wg własnych preferencji w łatwy i szybki sposób. Wbudowana pamięć ma umożliwić zachowanie do 3 profili bez konieczności ponownego instalowania sterowników.

PMW3360 na pokładzie

Gryzonia wyposażono w sensor optyczny PMW3360, który niewątpliwie jest uważany za jeden z najlepszych na rynku. Producent zapewnia, że takie rozwiązanie pozwala osiągać maksymalną prędkość myszy na poziomie 6,3 m/s. Jednocześnie urządzenie ma cechować szeroka kompatybilność z różnymi rodzajami powierzchni i oferować graczom typowo optyczny feeling.

50 milionów kliknięć

Sprzęt dla graczy powinien być m. in. wytrzymały i posiadać konfigurowalne przyciski ułatwiające graczowi przeprowadzenie szybkich operacji w boju. Dlatego w konstrukcji RAT 8 wykorzystano przełączniki Omron, gwarantujące cykl życia przycisków na 50 milionów kliknięć.

Lekka i wytrzymała

Na wygodę obsługi myszki składa się szereg czynników, jak choćby waga urządzenia, która wynika bezpośrednio z jej konstrukcji. Rdzeniem myszki RAT 8 jest lekka, aluminiowa konstrukcja, która oferuje stabilność i chroni sensor. Do tego dochodzi możliwość konfiguracji wagi sprzętu tak, aby spełniał wszystkie wymagania gracza.

Kolorowy zawrót głowy

Urządzenie zostało wyposażone w podświetlenie RGB, bez którego obecnie nie może się obyć żadna myszka z górnej półki. Mysz Mad Catza oferuje paletę barw składającą się z 16,8 miliona kolorów. Na dodatek można je wyświetlać w jednym z pięciu trybów: Rainbow, Breathe, Beat, Cycle i Solid.

Cena myszy kształtuje się na poziomie 416 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościFacebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto