A A A

Mad Catz headset Tritton Pro + 5.1 True Surround

2 października 2012, 10:59
Mad Catz headset Tritton Pro + 5.1 True Surround

Mad Catz zaprezentował zestaw słuchawkowy Tritton Pro + 5.1 dedykowany użytkownikom konsol PS3, Xbox360 oraz PC.

Zestaw słuchawkowy Tritton Pro + 5.1 wyposażony został w technologię True Surround oraz osiem precyzyjnie zestrojonych głośników, które odtwarzają dźwięk przestrzenny 3D. Każdy z głośników jest szczegółowo izolowany i zasilany sygnałem indywidualnie (front, center, surround, subwoofer), tworząc przestrzenny dźwięk, taki jak można usłyszeć w salach kinowych.

Podświetlane regulatory głośności pozwalają na dostrojenie każdego kanału - przedniego, tylnego, centralnego oraz subwoofera wg własnych preferencji. Kontroler audio z funkcją „Selectable Voice Monitoring” oparty na technologii next-gen, pozwala słyszeć swój głos za pośrednictwem mikrofonu i słuchawek. W ten sposób gracz może w łatwy sposób kontrolować poziom głośności swoich komunikatów (szczególnie przydatne wieczorem, kiedy większość domowników kładzie się spać). Do plusów słuchawek należy doliczyć także w pełni regulowaną konstrukcję pozwalającą na rozciągniecie pałąka o dodatkowe 1,25 cm z każdej strony oraz odpinany mikrofon.

Produkt będzie dostępny w Polsce na początku października, a sugerowana cena detaliczna wyniesie 749 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto