A A A

Mad Catz prezentuje nowy model myszy R.A.T.T.E.

18 kwietnia 2014, 06:50
Mad Catz poinformował o wprowadzeniu na polski rynek nowej myszy z serii R.A.T.T.E. Tournament Edition.
Mad Catz prezentuje nowy model myszy R.A.T.T.E.

Mad Catz R.A.T. Tournament Edition to najnowszy produkt z serii RAT. Lekka i precyzyjna mysz laserowa posiada szereg ustawień umożliwiających dostosowanie jej do potrzeb każdego gracza. Wyposażona w przycisk „Precision Aim" pozwala na spowolnienie ruchów myszy, ułatwiając w ten sposób dokładne namierzenie celu np. w przypadku używania karabinu snajperskiego.

Bezwzględna precyzja

Zaopatrzona w innowacyjny sensor PTE 8200 DPI funkcjonujący w oparciu o efekt Dopplera, automatycznie wykrywa typ powierzchni po której się porusza i dostosowuje parametry sensora dla optymalnej pracy. Bez względu na rodzaj powierzchni R.A.T.T.E. oferuje pełną kontrolę w każdej sytuacji osiągając maksymalną prędkość do 6 m/s oraz przyspieszenie 50 G.

Kontrola Lift-off distance

Parametr Lift-off(LOD) jest to odległość mierzona pomiędzy myszką a podkładką. W modelu R.A.T.T.E. użytkownik ma możliwość regulowania tej wartości w zakresie od 0,2 do 1 mm. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas gry przy niskim DPI. Kalibracja parametru LOD pozwala idealnie dopasować reakcję sensora w odniesieniu do zmiany wysokości myszy względem podkładki.

Możliwości programowania

Oprogramowanie pozwala w łatwy sposób - metodą przeciągnij i upuść, przypisać funkcje danym przyciskom wg własnych preferencji. W każdym profilu myszki można zaprogramować do 27 komend i akcji egzekwowanych przez 9 przycisków w 3 trybach. Od teraz przełączając się pomiędzy grami FPS/RPG lub też zmieniając klasę postaci nie trzeba konfigurować myszki od nowa. Wystarczy aktywacja odpowiedniego profilu z już zapisanymi wcześniej ustawieniami gracza.

Lekka, wytrzymała i ergonomiczna

Mysz R.A.T.T.E. została zbudowana z niezwykle lekkich i wytrzymałych materiałów. Może pracować pod ogromną presją przez minimum 5 lat, 6 dni w tygodniu po 6 godzin dziennie w warunkach turniejowych. Lewy i prawy przycisk myszy bazuje na mikrostykach marki Omron, co daje gwarancję żywotności na co najmniej 5 milionów kliknięć. Dzięki regulowanej długości obudowy łatwo dostosujesz mysz do wielkości dłoni i techniki uchwytu. Niska waga bo tylko 90 g (nie wliczając kabla), czyni ją jedną z najlżejszych myszy dostępnych na rynku.

Cenę detaliczną myszy, ustalono na 339 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto