A A A

Mad Catz w kolorach Titanfall

3 marca 2014, 12:00
Mad Catz poinformował o wprowadzeniu na polski rynek licencjonowanych akcesoriów do gry „Titanfall”. W sprzedaży dostępne są: mysz RAT 3, headset FREQ 4 oraz podkładka GLIDE 3.
Mad Catz w kolorach Titanfall

„Titanfall" to sieciowa gra FPS, którą osadzono w oryginalnym uniwersum w klimacie science-fiction. Dzięki licencjonowanym produktom Mad Catz, można zręcznie sterować Tytanem i kontrolować grę od początku do końca. Gracz ma do dyspozycji: mysz, słuchawki oraz podkładkę w barwach „Titanfall".

Mysz RAT 3 „Titanfall" będąca podstawowym modelem w serii RAT, oferuje żelazne minimum niezbędne do precyzyjnej kontroli nad grą. Nie zabraknie tu wysokiej rozdzielczości do 3200 dpi, 3 trybów Cyborg czy softu SST, za pomocą którego użytkownik ma możliwość dostosowania wielu parametrów poprawiających dynamikę podczas gry.

Słuchawki Mad Catz FREQ 4D „Titanfall" dzięki zastosowaniu technologii Bayer ViviTouch pozwalają na uzyskanie doznań podobnych do uczestniczenia w koncercie na żywo, zastępując standardową wibrację. Dzięki 50 mm przetwornikom słuchawki oferują wysokiej jakości brzmienie stereo z szerokim zakresem dynamiki, basu, zapewniając wyraźny dźwięk. Wraz z słuchawkami użytkownik ma do dyspozycji odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów.

G.L.I.D.E. 3 Titanfall to piankowa podkładka pokryta warstwą mikrofibry o niskim współczynniku tarcia oraz gumowanym spodem. Specjalnie dobrane materiały użyte do produkcji podkładki, zapewnią sensorowi optycznemu idealną powierzchnię śledzenia ruchów gwarantując dokładność i precyzję w trakcie gry.

Sugerowana cena poszczególnych akcesoriów wynosi: mysz 299 zł, słuchawki 599 zł i podkładka 69 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto