A A A

Mała obudowa dla potężnych podzespołów

14 listopada 2016, 10:00
Cooler Master zaprezentował MasterBox3 Lite – obudowę typu Micro-ATX. Kompaktowe rozmiary umożliwiają postawienie jej w dowolnym miejscu w pokoju.
Mała obudowa dla potężnych podzespołów

Producent zapewnia, że mimo niewielkich gabarytów, MasterBox3 Lite to nadal funkcjonalna obudowa, w której zmieści się wiele potężnych podzespołów. Case zapewnia wsparcie dla kart graficznych o długości do 345 mm, a także trzech wentylatorów 120 mm: dwóch umieszczonych na panelu przednim i jednego na panelu tylnym. W środku ma się znaleźć miejsce nawet dla chłodzenia cieczą. Obudowa daje też kilka opcji montażu napędów ODD, HDD czy SSD.

Niezależnie od wymiarów, niektóre bolączki są wspólne dla wszystkich obudów - chodzi tu przede wszystkim o zmagania z wszędobylskim kurzem, przeszkadzającym w wydostawaniu się ciepła z obudowy. W MasterBox Lite 3 problem ten ma rozwiązać magnetyczna nakładka na przedni panel, której nałożenie nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.

Obudowa MasterBox Lite 3 ma być dostępna na polskim rynku w styczniu 2017 roku, a jej cena ma wynosić około 219 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto