A A A

Manta - etui z klawiaturą do tabletów

8 sierpnia 2013, 12:18
Manta  - etui z klawiaturą do tabletów

Firma Manta S.A. wprowadza na rynek trzy modele etui z klawiaturą przeznaczone do tabletów z ekranem o rozmiarach 7, 8 i 10-cali.

Tablety coraz aktywniej zastępują laptopy i komputery stacjonarne podczas codziennych aktywności w świecie nowych technologii, jednak opracowanie długich dokumentów, bądź prowadzenie intensywnej korespondencji elektronicznej za pomocą wyświetlanej na ekranie klawiatury może okazać się uciążliwe. Etui z klawiaturą firmy Manta oferuje gotowe rozwiązanie dla osób, które nie chcą rozstawać się z klasycznym sposobem komunikacji. Dostępne w trzech rozmiarach, dla tabletów z ekranami o przekątnej 7, 8 i 10 cali klawiatury oferują znacznie większy komfort wprowadzania tekstu. Etui z klawiaturą spełniają jeszcze jedną istotną funkcję – zamknięte na zatrzask stanowią obudowę, chroniącą urządzenie przed zadrapaniem i niewygodami podczas transportu.

Ergonomiczny design i zastosowany standard QWERTY powodują, że nawet długi tekst wprowadza się z łatwością. Korzystając z etui z klawiaturą użytkownik zyskuje także większy pulpit roboczy – podczas wprowadzania tekstu klawisze na ekranie tabletu nie zostają wyświetlone. Lekka konstrukcja łączy się z tabletem za pomocą złącza micro USB, co powoduje, że każde etui z klawiaturą firmy Manta jest urządzeniem uniwersalnym, współpracującym z dowolnym tabletem dostępnym na rynku obsługującym ten standard.

Sugerowana cena detaliczna MTA 701: 29.90zł, MTA 801: 34.90zł, MTA 1001: 38,90zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto