A A A

Manta 3D Multimedia Player zadebiutuje w przyszłym tygodniu

26 października 2011, 12:26
Manta 3D Multimedia Player zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Firma Manta Multimedia poinformowała, że w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi Manta 3D Multimedia Player, czyli multimedialny czytnik z technologią 3D niewymagającą okularów.

Czytnik obsługuje formaty filmów 3D oraz klasyczne formaty 2D jak DIVX czy MKV (H.264). Dzięki wbudowanej pamięci (8GB) oraz czytnikowi kart MMC/SD/SDHC, nowy odtwarzacz umożliwia wyświetlanie filmów 3D. Pojemny i wymienny akumulator litowy umożliwia do 6 godzin pracy. Czytnik może również służyć, jako odtwarzacz muzyki (obsługuje wszystkie popularne formaty muzyczne) oraz czytnik książek elektronicznych. Jednak jego podstawowe przeznaczenie to oczywiście odtwarzania filmów w formacie 3D i 2D.

„3D bez specjalnych okularów, to całkowicie nowa i niezwykła technologia, znana dotąd tylko niektórym fanom technicznych nowinek np. z Nintendo 3DS. Oglądanie trójwymiarowego obrazu bez okularów, to całkowicie nowa jakość i doznania. Firma Manta Multimedia postanowiła sprowadzić tę supernowoczesną technologię pod strzechy. Będzie to możliwe dzięki przystępnej cenie oraz szerokim możliwością odtwarzana różnych formatów plików, w tym wspomnianego 3D. Dzięki temu 3D Multimedia Player to idealne urządzenie na podróż, jak również do domowego użytku.” – mówi Bogdan Wiciński CEO Manta Multimedia,

Specyfikacja techniczna:

Obsługiwane formaty obrazów 3D: MPO, 3DG, 3DP

Obsługiwane formaty video 3D: 3DM, 3DV, DivX, MKV (H.264)

Obsługiwane karty pamięci: MMC, SD, SDHC do 32GB, format: FAT, FAT32, NTFS

Przekątna ekranu: 8”

Rozdzielczość: 1280x768 pikseli

Wyjście audio: stereofoniczne

Bateria: wymienna, 4000mAh

Ciągłe odtwarzanie filmów 3D i 2D: do 6 godzin

Wymiary (mm): 220 x 138,5 x 17,8

Waga: ok. 515g

Cena 649 zł


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto