A A A

Manta MA402 Music Mini Box – przenośny głośnik Bluetooth

14 lutego 2014, 07:40
Firma Manta S.A. wprowadziła kilka dni temu do sklepów z elektroniką przenośny głośnik Manta MA402 Music Mini Box. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, oraz tradycyjnego gniazdo AUX-in, jest on kompatybilny z niemalże wszystkimi źródłami dźwięku, które znajdują się w otoczeniu.
Manta MA402 Music Mini Box – przenośny głośnik Bluetooth

MA402 to urządzenie stworzone z myślą o osobach, które chcą mieć możliwość odtwarzania ulubionej muzyki w każdym miejscu i czasie, a nie chcą się obarczać dodatkowym obciążeniem. Dzięki wyjątkowo kompaktowej budowie (57 x 57 x 75 mm), można go bez problemu zmieścić w każdym bagażu czy plecaku. Co więcej, głośnik jest tak mały, że bez problemu zmieści się nawet w kieszeni kurtki! Średnica wbudowanego głośnika to 45mm, a jego moc RMS to 3W.

Music Mini Box został zbudowany z myślą o wykorzystaniu bezprzewodowego połączenia Bluetooth w wersji 3.0, dzięki czemu jest on kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Parowanie głośnika z dowolnym urządzeniem trwa zaledwie kilka sekund, a więc już po chwili od włączenia, możemy cieszyć się ulubiona muzyką. Co więcej, głośnik posiada również wejście AUX-in, co pozwala na podłączenie przy użyciu standardowego kabla audio takich urządzeń jak odtwarzacze mp3, telefony bez Bluetooth, odtwarzacze CD i wszystkie innych źródeł dźwięku, które posiadają stosowne gniazdo wyjściowe.

Ostatnia funkcją MA402, dość niespotykaną w tego typu urządzeniach, jest wbudowany odtwarzacz mp3. Dzięki dostępnemu gniazdu kart micro SD (obsługa kart do 32GB), użytkownik może w kilka sekund puścić ulubioną muzykę, bez konieczności podłączania innych urządzeń peryferyjnych. Całość obsługiwana jest poprzez przyciski na spodzie urządzenia.

Wbudowany akumulator pozwala na 5 godzin ciągłej pracy, a jego naładowanie poprzez port USB zajmuje 4 godziny. Urządzenie jest wyposażone również w mikrofon, pozwalający na prowadzenie rozmów telefonicznych, w przypadku sparowania głośnika ze smartfonem.

Sugerowana cena detaliczna 99 zł

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto