A A A

Manta Modem 3G z WiFi

30 marca 2012, 13:27
Manta Modem 3G z WiFi

Firma Manta Multimedia wprowadza na rynek nowy modem 3G z wbudowanym nadajnikiem WiFi. Dzięki niemu użytkownicy mogą podłączyć jednocześnie kilka urządzeń do Internetu bez względu, na to gdzie będą się znajdować.

Modem Manta 3G z WiFi umożliwia pobieranie danych z maksymalną prędkością do 7,2 Mb/s, a dzięki protokołowi HSUPA wysyłanie z urządzenia może osiągnąć prędkość nawet 5,76 Mb/s. Producent zapewnia, że taka prędkość pozwala na bezproblemowe pobieranie i wysyłanie nawet dużych plików oraz na korzystanie z jednego pasma kilku urządzeniom bez zauważalnych spadków szybkości działania internetu.

Dodatkowo, po włożeniu karty microSD modem staje się przenośnym bankiem pamięci, do którego dostęp można uzyskać poprzez sieć bezprzewodową.

Router może być zasilany poprzez kabel USB za pomocą zasilacza sieciowego, samochodowego, albo laptopa. Wbudowany akumulator pozwala na ponad dwie godziny działania.

Sugerowana cena detaliczna modemu Manta 3G z WiFi została ustalona na 349 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto