A A A

Manta Smart TV Box Internet w każdym telewizorze

23 listopada 2011, 09:40
Manta Smart TV Box  Internet w każdym telewizorze

Manta Multimedia, polski dystrybutor RTV i AGD, wprowadza na rynek Smart TV Box – przystawkę pozwalająca na podłączenie telewizora do Internetu.

Urządzenie wyposażone jest w gniazda HDMI, USB, WIFI, Bluetooth oraz obsługę sieci LAN. Standardowo obsługa odbywa się za pomocą pilota wykorzystującego technologię żyroskopową zastosowaną m.in. w konsoli Nintendo, jednak Smart TV Box można obsługiwać również za pomocą bezprzewodowej klawiatury i myszki, co w znacznym stopniu ułatwi surfowanie po Internecie.

Przystawka pracuje na systemie Android, dzięki czemu użytkownik dostaje dostęp do tysięcy darmowych aplikacji z Android Market, które teraz będzie mógł uruchomić swoim telewizorze. Urządzenie odtwarza większość plików filmowych, istnieje więc możliwość oglądanie filmów czy seriali w formacie HD.

- Nasz Smart TV Box jest idealnym rozwiązaniem dla tych odbiorców, którzy nie posiadają telewizorów z wbudowaną obsługą Internetu. Współpracuje bez najmniejszych problemów ze wszystkimi modelami TV dostępnymi na rynku. Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na nowy odbiornik z obsługą Internetu, wystarczy Manta Smart TV Box. Dzięki tej przystawce na domowym telewizorze możemy robić zakupy online, używać Skype’a, robić przelewy bankowe czy też oglądać filmy. - powiedział Bogdan Wiciński, CEO Manta Multimedia.

Cena urządzenia wynosi 599zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto