A A A

Manta wprowadza na rynek nowe tunery

21 września 2011, 11:19
Manta wprowadza na rynek nowe tunery

Firma Manta Multimedia informuje, że do jej oferty trafiły nowe tunery telewizyjne: zaawansowany DVB-T01 i tańszy DVB-T02.

Dzięki nowej serii tunerów od Manta Multimedia miłośnicy TV bez problemu nagrają filmy i programy na wybrany zewnętrzny nośnik. Oba urządzenia pozwolą też na swobodne przeglądanie multimediów przy użyciu odbiornika TV – filmy w popularnych formatach i zdjęcia w formatach JPG, BMP i PNG za pośrednictwem serii tunerów DVB-T pojawią się na dużym ekranie, a muzyka w formatach MP3, WMA i WAV popłynie z głośników kina domowego. Dzięki portom USB znajdującym się na przednich panelach, oba tunery zapewnią maksymalną wygodę w podłączaniu zewnętrznych nośników danych, a wchodzące w skład zestawu piloty umożliwią swobodne sterowanie urządzeniami z większej odległości.

„Już w przyszłym roku naziemna telewizja cyfrowa będzie w Polsce standardem. Na całym świecie taka technologia powoli zastępuje analogowy sygnał, a nadawcy oferują coraz to nowe programy w jakości Full HD. Właśnie dlatego już teraz warto pomyśleć o urządzeniach takich jak DVB-T01 czy DVB-T02. W przyszłym roku staną się one niezbędnym dodatkiem do telewizorów bez tunera.” – mówi Bogdan Wiciński, CEO Manta Multimedia.

Więcej informacji na temat urządzeń oraz ich specyfikację techniczną można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto