A A A

Mapy Google w 3d

18 listopada 2019, 09:35
Użytkownicy Androida mogą testować nową nakładkę w mapach Google.
Mapy Google w 3d

Gigant przygotował nową nakładkę do Map, którą mogą testować mieszkańcy kilku największych miast świata korzystający z systemu Android. Do tej pory Mapy Google bazowały na widoku 2d, jednak od paru dni w aplikacji jest też dostępny widok 3d. Funkcja jest związana z odkrywaniem miejsc i rekomendacjami, a żeby ją włączyć należy udać się w pobliże danego miejsca – nakładka nie działa bowiem w obrębie całego miasta, a jedynie w wybranych punktach. W tym momencie koncern skupił się na „wytłuszczeniu" na mapie dużych powierzchni zamkniętych, takich jak np. galerie handlowe, jednak docelowo nakładka ma zostać rozszerzona o kolejne funkcje i prawdopodobnie zintegrowana z funkcją Lokalnych Przewodników. Tym samym umożliwi to opisanie danego miejsca oraz ułatwi trafienie do niego.

fot. Tumisu/Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto