A A A

Mapy Google z nowymi oznaczeniami popularnych miejsc

6 listopada 2019, 10:40
Użytkownicy urządzeń z systemem Android zamiast kolorowych kropek zobaczą teraz miniaturowe grafiki przedstawiające najpopularniejsze w danym regionie miejsca.
Mapy Google z nowymi oznaczeniami popularnych miejsc

Wersja map Google na urządzenia mobilne z Androidem została uaktualniona o nową funkcję. Osoby podróżujące do dużych miast, takich jak Londyn, Paryż czy Nowy Jork, od tej pory zamiast widoku zielonych i pomarańczowych kropek-znaczników, które informują o polecanych do odwiedzenia miejscach, ujrzą miniaturowe grafiki przedstawiające najpopularniejsze w danym regionie atrakcje.

Dzięki tej aktualizacji najistotniejsze punkty na mapie każdego z miast są teraz dobrze widoczne i wyraźnie odznaczają się na tle innych punktów oraz samego terenu. Ułatwi to podróżnym szybkie zlokalizowanie charakterystycznych dla danego miejsca budynków.

Nie wszystkie punkty zostały w ten sposób oznaczone, aktualizacja nie objęła też wszystkich większych miast. Zmiany wprowadzono w mapach Google na urządzenia mobilne, nie objęła ona jeszcze ich wersji przeglądarkowej.

fot. ApplePolice

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności6G według Samsunga
16 lipca 2020
Koreański producent elektroniki ma własną wizję sieci łączności kolejnej generacji.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto